Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aida Doçi - Nje Pike Loti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Pike Loti".
3. Video është e këngës "Nje Pike Loti", por nuk këndohet nga Aida Doçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aida Doçi - Nje Pike Loti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  19

Këngë e albumit:

"Live 2015"

Komente

3 🔥

01/12/2015

2015-11-30T23:00:00+00:00Ti me je si nje pik loti
Engjell nate kush te solli
Ne dhimbjen time ti u trete
Je nje yll qe fle ne dete
Enderr ti mbete

Cdo mengjes kur diellin shoh
Dua shpirtin te ma ngroh
Ti e vrave enderren time
flak i dhe zemres time
Jeta ime ne vark qe mbytet thell ne zmeren tende zhytet aaaa
Jeta ime ne vark qe mbytet thell ne zemren tende zhytet

Ti me je si nje pik loti
Engjell nate kush te solli
Ne dhimbjen time ti u trete
Je nje yll qe fle ne dete
Enderr ti mbete. /2

Me mungon si nates hena
Qaj vetem me dhemb zemra /2
Sa me larg qe je nga une zdi pse aq me shum te due aaa
Sa me larg qe je nga une zdu pse aq me shum te due

Ti me je si nje pik loti
Engjell nate kush te solli
Ne dhimbjen time ti u trete
Je nje yll qe fle ne dete
Enderr ti mbete /2


Ky tekst u dërgua nga No Name3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Aida Doçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet