Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Aida Doçi - Zemra Ka Pas Mall


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/05/2016

2016-05-16T16:59:13

Këngë e albumit:

"Live 2016"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemra Ka Pas Mall" kënduar nga Aida Doçi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Rifadije Graiqevci. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Jane dy zemra qe shume duhen,
Jane dy zjarre qe nuk shuhen,
Jane dy shpirta qe s’harrohen,
Edhe nese nuk takohen.

Ref:
Zemra, zemra ka pas mall
Edhe njehere bashke me dal,
Syri, syri ka pik lote,
Veç me te pa njehere si sot.

Jane dy fjale qe na bashkojne,
Jeten tone e ndryshojne,
Jane dy shpirta qe s’harrohen,
Edhe nese nuk takohen

Ref:
Zemra, zemra ka pas mall
Edhe njehere bashke me dal,
Syri, syri ka pik lote,
Veç me te pa njehere si sot.Më Shumë Këngë Nga Aida Doçi:

Më Shumë...