Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Aida Doçi - Hajde Me Mu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Me Mu" kënduar nga Aida Doçi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Aida Doçi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Valbona Mema - Hajde Me Mu

O moj goc Tirone
Qe m'kalon serbes
Foli lales foli
Llafin tat po pres x2

Paske gjet sahatin
Me bo muhabet
Ik se s'ta kom fatin
Ik se s'ka lezet

Vallaj une sahatin
Tamom e kom gjete
Se kur te vjen fati
Iken e nuk pret

O mor çun dashnie
Friken ty ta kom
Se jom kimetlije
Ty do gjesh belane

Ref...x2
Ty te kom si shpirt
Se ty me mban gjalle
Ruje dashunine
Se ta kom bo hallall

E kom bo hesapin
Mendjen e kom nda
O ma jep xhevapin
Tjeter rruge nuk ka x2

O mor çun dashnie
Fort po me pelqen
Se jom kimetlije
Ruj se mos me rren

Vallaj une sahatin
Tamom e kom gjete
Se kur te vjen fati
Iken e nuk pret

O mor çun dashnie
Friken ty ta kom
Se jom kimetlije
Ty do gjesh belane

Ref...x2
Ty te kom si shpirt
Se ty me mban gjalle
Ruje dashunine
Se ta kom bo hallall

...

O mor çun dashnie
Friken ty ta kom
Se jom kimetlije
Mos ma ki sevdane

Se jom nozelije
Dhe do gjesh belane x2

Ref...x2
Ty te kom si shpirt
Se ty me mban gjalle
Ruje dashunine
Se ta kom bo hallall

Hajde moj aman
Se me ty kom ra n'sevda
Hajde moj aman
Mendjen e kom nda x2

Ogi - Hajde Me Mu

OGI...

Hypi n Golf GTI me Dostat e mi po shkojm najkun me nejt e me pi sha thojn Haterat mu sosht tu ma ni
fol si kurv se t verten je tu e ni

D.Z. - Hajde Me Mu

Versa.1
U ktheva prap ksaj radhe le ta din Dz and reggaton tjert posht po bin nuk di amngon mu se
di qka menon veq edi qyky ritem pesh oh kat qon (joh) drridhe edhe pak (joh) heke kit marak (po)
bone qefin ton prap drridhe edhe pak (joh) trupin eh bukur komplet modele vetllen e qune e folkt kaqurrele edi qe ti je e mir met majt osht shum fshtir ti don shoping kur se kom diten e lir me gjdo kusht ti arrin qellimin ton hiq ty mostanin se Dz ti plotson (joh) tana deshirat ato mat lirat ti hajde me mu ti bojm senet mat mirat 1 nat me mu ti shtoj edhe do vjet fundi kur ti vjen ki me thon sa lezet

Reff.
Ehh ti Hajde me mu edhe bone me mu
Veten e rren nese zdon me kallxu se ti

Je kam m'don je kam trranon edi
se pa mu as 1 hap sun e bon

Versa.2
Ehh ti Hajde me mu edhe bone me mu
Veten e rren nese zdon me kallxu se ti
Je kam m'don je kam trranon edi
se pa mu as 1 hap sun e bon
kshtu qe nisja kce eh perpak mos e leh shake shake qysh ki shikirat deri dje bone 1 hap perpara se eren du me ta ni se gjith je elyne Gucci ose louis vuitton nisja une ty tkom vrejt qe un ty jam kat pelqej nese zdon mu shpreh n'kit vend tlutna hajde t'shkojm ma anej yehh eh ty ma mir ta qet me mu mundi ma shlir beso se gjdo sen mesneve kame shku ma mir Yeehh

Reff.
Ehh ti Hajde me mu edhe bone me mu
Veten e rren nese zdon me kallxu se ti

Je kam m'don je kam trranon edi
se pa mu as 1 hap sun e bon


teksteshqip.com © 2007 - 2017