Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Doçi - Amanet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Po kalon dhe nje dite tjeter
E une prap me dhimbjen e vjeter
Edhe pse ti me nje tjeter
Sot po feston
Zdua qe tme ngushelloni
E as ate ta mallkoni
Dhimbjen time jo se largoni
Sot e 100 mot

Ref:
Amanet nga buzet e mija
Amanet te qofte dashuria
Mos ja fal dashnin time asaj
Amanet ta lash jeten time
Amanet i ke kto kujtime
Nese me sjetoj,ty kurr zdo te harroj

Dhimbja me forcoj per te jetuar
Sa her qe me ke tradhetuar
Vuajtjen time e kam mbuluar me lotet e mii
Theve zemer qe tka dashur
Dhe te gjitha qe ti ka falur
Sa tkem jet skam per ti falur,lotet per tradheti

Ref:
Amanet nga buzet e mija
Amanet te qofte dashuria
Mos ja fal dashnin time asaj
Amanet ta lash jeten time
Amanet i ke kto kujtime
Nese me sjetoj,ty kurr zdo te harroj


Ky tekst u dërgua nga Era VAida Doçi
Publikimi: 02/12/2017


Aida Doçi - Amanet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amanet".
3. Video është e këngës "Amanet", por nuk këndohet nga Aida Doçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aida Doçi:


Komente 0