Audio

Aida Doçi - E Kam Zemrën Me Sevda


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/07/2018

2018-07-18T13:15:02

Këngë e albumit:

"Pellumb I Bardhe"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Kam Zemrën Me Sevda" kënduar nga Aida Doçi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Aida Doçi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Aida Doçi:

Më Shumë...