Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Doçi - Kreshtat E Kosovës Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ooooooo kreshtat e kosoves kan marr ngjyr te kuqe
Krushqit e dardanit jan nis me marr nuse
Po ju prin perpara shqipja e Kastriotit
Ooooooo lul bozhuret qelin neper flak tbarotit

Ooooooo oj Kosov e kuqe do ta sjellim driten
Gryka jon e skuqur ngjall Azem Galicen
Toka jon e djegur po lahet me gjak
Oooooo ty ta falim jeten e na duket pake

Oooooo na u ban kala, kullat me themela
Prap ketu po rriten Hamza e Adema
Amaneti tyre ta fitojm lirin
Oooooo me pushk mbrojm Kosoven e nderojm Shqiprin


Ky tekst u dërgua nga Shkupii🫀

Aida Doçi - Kreshtat E Kosovës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kreshtat E Kosovës".
3. Video është e këngës "Kreshtat E Kosovës", por nuk këndohet nga Aida Doçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aida Doçi:


Komente 0