Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida & Argjenda Doçi - Nusja Si Loçka Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nusja si loqka
e dhandrri zotni
lum po bajn motrat
per qiftin e ri
dhandrri si ylli
e nusja si han
lum po ban baba
e lumja nan

Dera shpis o hap e krah
nusja po afrohet
mir se vjen moj ti te na
ishalla zemra t'gzohet

Hajde motra me ni ven
rrokni rrokni defat
edhe valles ren me ren
na ja bajna rrethat
2x

Nusja si loqka
e dhandrri zotni
lum po bajn motrat
per qiftin e ri
dhandrri si ylli
e nusja si han
lum po ban baba
e lumja nan

O moj nuse nusja jon
per ty po rreh defi
hiq kerkush jo nuk guxon
ty me ta prish qefin

Vallja sonte flet ma mir
sna vyn muhabeti
t'kena prit moj embelsir
sikur qik hastreti
2x

Nusja si loqka
e dhandrri zotni
lum po bajn motrat
per qiftin e ri
dhandrri si ylli
e nusja si han
lum po ban baba
e lumja nan


Aida & Argjenda Doçi - Nusja Si Loçka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nusja Si Loçka".
3. Video është e këngës "Nusja Si Loçka", por nuk këndohet nga Aida & Argjenda Doçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aida Doçi:


Komente 0