Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Doçi - U Kry Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Un ta dhash zemren,
ti kshyre shpirtin me ma mar
Dashni t'pata,ti me dole tradhtar

2X
Sot po pret prej meje mos me u nda prej teje...ZEMER...
TUNG e ki prej meje sa ma larg prej teje
Harroje ket emer

2X
U kry Zemer u kryy...
U thy kjo zemer u thyy...
Se un tkam dasht vetem ty
Ke lujt me dashni,ke lujt me dashni

Un krejt ti fala...shum i madh u pate ba
Sot u ndala se ski pa cka ki me pa

2X
Sot po pret prej meje mos me u nda prej teje...ZEMER...
TUNG e ki prej meje sa ma larg prej teje
Harroje ket emer

3X
U kry Zemer u kryy...
U thy kjo zemer u thyy...
Se un tkam dasht vetem ty
Ke lujt me dashni,ke lujt me dashni


Ky tekst u dërgua nga AlJaAida Doçi
Publikimi: 16/12/2021


Aida Doçi - U Kry
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Kry".
3. Video është e këngës "U Kry", por nuk këndohet nga Aida Doçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aida Doçi:


Komente 0