Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Aida Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
BIOGRAFIA: Aida Gashi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. E njohur me emrin e artit Aida, e lindur dhe e rritur në Austri por me prejardhje nga Rahoveci, Aida Gashi me muzikë ka nisur që në moshë të re si 7 vjeçe. Më datë 6 Tetor 2018, Aida publikon videoklipin "Mos E Le", i pari që është punuar në mënyrë profesionale në gjuhën shqipe nga Royal Music Group....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Keisi

Eli Qorri

Nilsa Hysi

Onika

Arselinda Sheqeri

Ardita Begu

Enna

Biondina Latifi

Megi Demiri

Klaensa

Tags: Aida Gashi, Aida


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet