A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aida Hani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Aida Hani është një këngëtare e njohur. Në Nëntor 2001, Aida Hani merr pjesë në Kënga Magjike 2001 me këngën "Te Cel". Në Maj 2004, Aida Hani merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Duart". Në Prill 2006, Aida Hani merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Ti Nuk Je Me Vetem". Në Maj 2007, Aida Hani merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Jo Sot". Në vitin 2007, Aida Hani publikon albumin "Nje Bote Tjeter". Në Maj 2009, Aida Hani merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Keshtjella Ne Breg"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Enkela Bisha

Luljeta Kuraja

Emira Ademi

Ema Bytyqi

Lili

Sevi

Xhesika Lela

Mimoza Abedini

Jorida Zaimaj

Entela Ilirjani


Tags: Aida Hani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019