Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Hani - Keshtjella Ne Breg Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

I druhet detit
por sa prane i qendron
keshtjella ne breg
shume po rrezikon!

e bukur madheshtore
por sa delikate eshte
dhe un' si keshtjella
shume prande detit qendroj
rrezikoj rrezikoj

por duhet te iki sa me pare
aq me mire do t'jete
se ti nuk je deti
dhe un' jo nuk jam keshtjelle

gezimi me vjen nga ti
shkaterrimi me vjen nga ti
por duhet te kem liri
te clirohem nga ti

te jem e lire
te jem e lire
te jesh i lire
te jesh i lire
Aida Hani
Publikimi: 10/05/2009
Festivali: Top Fest 6


Aida Hani - Keshtjella Ne Breg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Keshtjella Ne Breg".
3. Video është e këngës "Keshtjella Ne Breg", por nuk këndohet nga Aida Hani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aida Hani:


Komente 0