Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida - Bjondina Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


nje vogelushe bionde
ne disk klub e pashe
I shpalla madhuri
por shpejte me hall rashe

E ftova ne kino
ajo s'me degjoi
e pashe humber shpresat
dashuria shkoi

Te isha Adonisi
ajo s'do m'shiqonte
sense une s'i kisha
ato qe kerkonte

Ndizen-fikej drita
rinia vallezon
athua biondina
per mua cka mendon
Grupi Aida
Publikimi: 29/01/2011


Aida - Bjondina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bjondina".
3. Video është e këngës "Bjondina", por nuk këndohet nga Aida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Grupi Aida:


Komente 0