Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aiola Laska

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Aiola Laska është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2015, Aiola Laska merr pjesë në X Factor Albania 4. Më datë 30 Korrik 2017, Arlito publikon videoklipin "Take Me Away", në bashkëpunim me Aiola Laska....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lily N

Neshi Cakolli

Irida Pojani

Taunita

Rigersa Zefi

Ardita Begu

Ervisa

Marigona Vitia

Katrin

Vivian Kokeri

Tags: Aiola Laska


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet