Aishe Musta Aliçkaj
Aishe Musta Aliçkaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Aishe Musta Aliçkaj është një këngëtare dhe poete dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 18 Korrik 2023, Aishe Musta Aliçkaj publikon videoklipin "Baluket Derdhur Mbi Ballë". Më datë 15 Shtator 2023, Aishe Musta publikon videoklipin "Të Kërkoj Vëlla"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0