Aishe Musta Aliçkaj
Aishe Musta Aliçkaj
Aishe Musta Aliçkaj
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Aishe Musta Aliçkaj është këngëtare dhe poete. Më datë 18 Korrik 2023, Aishe Musta Aliçkaj publikon videoklipin "Baluket Derdhur Mbi Ballë".

Më datë 15 Shtator 2023, Aishe Musta publikon videoklipin "Të Kërkoj Vëlla".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0