Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ajfer Aliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  • Sheboygan 
  • Mosha:
  • 13 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Ajfer Aliu është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Pothuajse e gjithë familja e Ajferit janë këngëtarë. Më datën 28 Dhjetor 2014, Ajfer Aliu publikon videoklipin "Mësuesja Ime"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kanina Pllana

Blerona Hajdini

Eda Maliqi

Lina Demiri

Edonisa Kelmendi

Pranvera Ismaili

Lorena Rusinovci

Gjeraldina Gashi

Olta Selimi

Enea Jakupi

Tags: Ajfer Aliu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet