Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Vushtrri 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
Ajla Aliu është një shkrimtare e vogël.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Erita N.Bytyqi

Bleona Emini

Lebibe Feka

Arta Qorrolli

Kujtesa Hetemi

Ezana Morina

Rinesa Hamzaj

Albena Bajraktari

Genta Maliqi

Sala Gashi


Tags: Ajla Aliu

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet