Ajla Rroji

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 12 Vjeç
BIOGRAFIA: Ajla Rroji është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo ka shumë pasione dhe plane për të ardhmen. Do të bëhet një mjeke në të ardhmen, ashtu si dhe babai i saj. Ajla që në moshën katër vjeçare, e shtyrë nga mami i saj, e cila spikati talentin në këngë, ka nisur të jetë aktivizohet në shumë festivale për fëmijë dhe kurse private muzike. Megjithë planet për një të ardhme larg nga arti, natyrshëm ajo e gjen veten të përfshirë në aktivitete artistike që kanë lidhje me muzikën. Në vitin 2018, Ajla ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Sindi Goma

Alisia Bajrami

Anjeza Sejdia

Zhaklina Veizaj

Patris Kacurri

Sidorela Hasa

Mei Dallashi

Kleansa Susaj

Uendi Goga

Martina Serreqi


Tags: Ajla Rroji

Krijo Një Kartolinë