A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ajola Xoxa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  50
BIOGRAFIA: Ajola Xoxa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore qytetare. Dasma e ministrit Erjon Veliaj dhe juristes Ajola Xoxa bëri bujë në media. Mirëpo, jo më kot thonë se çudia më e madhe zgjat tre ditë dhe dasma duket sikur u harrua. Por për Ajolën ajo do të mbetet dita më e rëndësishme e jetës së saj. Nusja e bukur, e cila u komplimentua për thjeshtësinë dhe rrezatimin në të bardha, shfaqet përrallore e fotografuar nga Edvina Meta. Fotografja ka postuar në profilin e saj në Instagram fotot ekskluzive t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Hajrije Abazi

Miranda Kullani

Lidije Pasoma

Rina Ajeti

Crazy Girl

Vlora Dugolli

Alba Loxha

Jela

Ajlin Petrela

Jona


Tags: Ajola Xoxa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019