Audio

Ajola Xoxa - Sa Të Doja More Djalë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/05/2006

2006-05-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Maratona E Këngës Popullore Qytetare, Vol. 4"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Të Doja More Djalë" kënduar nga Ajola Xoxa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ajola Xoxa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin