Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Ajsel është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2012, Ajsel merr pjesë në The Voice Of Albania 2. Në Maj 2013, Ajsel merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Nuk Kam Me Lot"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lori Delhysa

Dr.Nice

Joanna Wakeley

Risa

Almeda Luca

Maria Duka

Elsa

Mirsa Laci

Anisa Dervina

Elona

Tags: Ajsel, Ajsel Abazi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet