Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
Ajsel Boja është një shkrimtar i vogël.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Arbër Voci

Albrim Isufi

Rilind

Enis Haziri

Erti Hyseni

Malsor Basha

Sarafin Grulaj

Endrit Ceka

Flavio Hima

Lorik Dulla

Tags: Ajsel Boja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet