Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për Familjen

Faleminderit Zoti Im

Adhuroj tek ty, ato dy sy
Adhuroj tek ty, embelsine e bukurine
Adhuroj tek ty, buzeqeshjen dhe dashurine
Fati keshtu qenka shkruar
Nje engjell do vinte ne kete jete per te na gezuar
Nuk dua as me shume e as me pak
Sepse me ty , gjithe boten kam kap
Faleminderit qe erdhe o mrekulli
Sepse vertet nuk e di sesi do ishte kjo jete pa ty

- poezi nga Ajsel Boja


- Poezia u dërgua nga AjSeL -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet