Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ajtene Sinani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Ajtene Sinani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2013, Ajtene Sinani merr pjesë në Fluturat Kumanove 2013 me këngën "Super Girl"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erza Tahiri

Alina Shehu

Eliesa Jakupi

Erita Shala

Donika Zhushi

Lira Sejdiu

Yllëza Vehapi

Ines Bucolli

Donika Lumi

Kaltrina Zherka

Tags: Ajtene Sinani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet