Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Ak-47 është një grup artistësh. Në Maj 2004, Ak-47 marrin pjesë në Top Fest 1 me këngën "Respekt"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Raiders

Wan Gangsta

P.E.Z

Crunkboys

Fermatik

Bloody Gangstaz Family

Armial

Pozitiv Records

Tags: Ak-47


Komente mbi këtë artist