A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Akon - Gringo


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Konvict Music Upfront
Gotta Get My Block Soad Up... U Know Me
Gotta Get My Block Soad Up... U Know Me

Eyo Gringo Eyo Gringo
I Heard You Wan Some Marijuana
Or Some Pure White Coca
Eyo Gringo Eyo Gringo
See I Never Been A Smoker
I'm Just Ur Neighbourhood Dealer

And Im Tryin To Keep My Block Soad Up...
Tryin To Keep My Block Soad Up...
Tryin To Keep My Block Soad Up...
Tryin To Keep My Block Soad Up...
Tryin To Keep My Block Soad Up...
Tryin To Keep My Block Soad Up...
Tryin To Keep My Block Soad Up...
Tryin To Keep My Block Soad Up...

See I Woke Up Early As Hell One Morning
And I Noticed My Stash Was Half Gone
Cause These Feens Cant Stop Smokin Ma Rocks
Cause Lately Around My Way These Niggas Been Worry
Fighting For Teritory Thats My
Cause These Cats Cant Stop Live Cuz Of My Shots
Ima Show U Right Now Im Reason The Block Is Moving
I Got Dubs At The Price Of A Dime
Thats Why Im On Top And I Wont Stop
Couse I Get It So Cheap No Matter What I Wont Be Losing
Re Up Spots Is So Hard To Find
But I Got One
Cool Ass Mexican Man

Eyo Gringo Eyo Gringo
I Heard You Wan Some Marijuana
Or Some Pure White Coca
Eyo Gringo Eyo Gringo
See I Never Been A Smoker
Jus Ur Neighbourhood Dealer

And Im Tryin To Keep My Block Soad Up...
Tryin To Keep My Block Soad Up...
Tryin To Keep My Block Soad Up...
Tryin To Keep My Block Soad Up...
Tryin To Keep My Block Soad Up...
Tryin To Keep My Block Soad Up...
Tryin To Keep My Block Soad Up...
Tryin To Keep My Block Soad Up...

You Can Find Me On The Other Side Of The Border
Where The 100 Grand In My Pocket
For The First Trip Jus Pack A Lil Somthin
Cause Ima Bring The Work Back By The Air
Or Even By Water
What Ever It Take To Get To The Crib
Gotta Play It Safe Cause They Out There
See I Got So Much Client, Tell Them Waiting
I Cant Just Make One Trip
But I Gotta Get Enough To Supply The Sibling
But I Gotta Be Careful Smugglin In
Vaseline Rapped Around So It Hide The Sent
While I Wait Jose
He 'll Bring It To Me

Eyo Gringo Eyo Gringo
I Heard You Wan Some Marijuana
Or Some Pure White Coca
Eyo Gringo Eyo Gringo
See I Never Been A Smoker
Jus Ur Neighbourhood Dealer

And Im Tryin To Keep My Block Soad Up...
Tryin To Keep My Block Soad Up...
Tryin To Keep My Block Soad Up...
Tryin To Keep My Block Soad Up...
Tryin To Keep My Block Soad Up...
Tryin To Keep My Block Soad Up...
Tryin To Keep My Block Soad Up...
Tryin To Keep My Block Soad Up...


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019