Më mbaj mend (për 1 muaj)

Akrep1

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  21
 • Emri i Vërtetë:
 • Ervis Methasa
 • Vendlindja:
 • Durres 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Akrep1 është një këngëtar. Emri i tij i vertete eshte ERVIS MET HASA. AKREP1 kreu shkollen 8-vjecare dhe filloi studimet ne gjimnazin "Mustafa Kemal Ataturk", ku aty arriti te mbaroje shkollen prej 4 vitesh dhe te krijoje koncertin e tij te pare ne moshen 10 vjeçare. Ne moshen 12 vjec mundi te realizoje kengen e tij te pare "Banda drejton rrugen", ku pati suksese dhe arriti te realizoj dhe 3 kenge te reja nga kompozitori Idhrab. Ne moshen 15 vjec ne grupin atij ndodhin pro...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentThe Road Warrior (2012)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rimy

Wild Panther

Dbmc A.K.A Doory

Continental

Erto

E-Os Tbb

Gutti

Sizer

Rich Dog

Kledi Rama

Tags: Akrep1, Akrepi, Ervis Met Hasa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet