Më mbaj mend (për 1 muaj)

Akrepi - 3 Born Mc's (Feat. Bohemi, Otr, E.n.e & Streetdoggs)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

3 natural born mc's
from durrsi yo..check it

Verse 1 (Akrepi)

Kur bohet llaf ktu per gangsta rap mbylle at sqep
me thojn akrep a.k.a ai qe ne ball ta jep
diss knej diss anej kerkojn krahasimin
ti po do don te matesh hajde matu me ket timin
me shif ne sy t'njofesh trimin nuk ke shonc shoku
se po sqe msu me krimin nuk te leverdis shoku
ca gangster leshi dynjoja te qeshin
mbylle halen se ta pres at goje gjer te veshi
do me njof brumin ton bo nji xhiro nga kjo zon
plot kopila e pill some kujdes se ta qin at non
mos fol kurr me shum sesa te peshon zemra
ti thyj kercinjte te lej me turinjte e shtrembta
E.N.E, Akrepi,Bohemi
me na dal para si me i dal para trenit
kam Hashin kartinen kam stilin dhe rimen
kam edhe ate qe ta bon ne gjoks vrimen

Chorus 2x
Me rap sade e djeg ket skene
burn bitches qe sja kan idene
ju tregojme ku e ka repi folen
3 gangsta mc's si neve nuk gjen

Verse 2 (Bohemi)
Kur ja hyna un ksja loje isha vec 12 vjec
e sot si jam ktu domethon qe nuk kam hesht
kam rregullu e kam prish gjona qe ti ske pa
e kam nji pershendetje per n'Angli si tkam or vlla
jam i gjetshem po jam i pakapshem
jam i paprekshem bitch se ta hapi kafken
dukem i lezetshem po ta zbrazi 20shen
per inatcit sme han per mu krejt jan t'dekshem
kur hyna nket mision ja kam von detyre vetes
ta coj plumin nball gjithmon nball tvertetes hej
jan fjalt e mia ktu osht besa ime nmes
kam me majt ket fjal gjer diten qe do vdes
nmikrofon jan tre kampion kjo simbolizon lidhjen tone
ne tjapin ca kerkon ky osht vesi jon
a don ta jap pergigjen e pytjes tate
sjemi si ju rapera tkarit qe sdini me shkrujt dy vargje

Chorus 2x
Me rap sade e djeg ket skene
burn bitches qe sja kan idene
ju tregojme kue ka repi folen
3 gangsta mc's si neve nuk gjen

Verse 3 (E.N.E Streetdogs)
Sa thika mas shpine u ngulen ne ket mish
sa tradhti e spiunime per ta rrezu ket bish
nuk duhet tjesh njish per ta kuptu si funksionon kjo loje
ti boj levizjen tate para se tjetri levizjen ta boje
kush te doje te dali para byth po pati ta provoj
ne anet tona ne kto tipa porsi kurva i trajtojm
jam arkitekt ne ket projekt qe femi
me synim kjo jeta ime vizionin ne perjetesi
gangsta rap ne cdo hap dhe sado tmundohesh ti
prap dominus ne ket loje e veshtir qeni tmungoje
un krijoj armet per kto trima qe te shtijne
me kto hite te forta qent e mi zenin e ngrijne
un tregoj rrugen e drejte per te gjith ato qe se dine
po ta vej shkelmin ne fyt kush me rregullat nuk rrijne
qent ne vizionin tim mu mu shfaqen si vegim
e pamundur sot e ksaj dite tjetoj pa simbolin tim Dog

Chorus 2x
Me rap sade e djeg ket skene
burn bitches qe sja kan idene
ju tregojme kue ka repi folen
3 gangsta mc's si neve nuk gjen


Ky tekst u dërgua nga  gentikvjAkrepi
Featuring: Bohemi
Publikimi: 01/12/2009


Akrepi - 3 Born Mc's
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "3 Born Mc's".
3. Video është e këngës "3 Born Mc's", por nuk këndohet nga Akrepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Akrepi:


Komente 0