A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alar Band

Tags: Alar Band

Alar Band është një grup muzikor i njohur, që këndon muzikë pop. “Do jetë vonë” është kënga e tyre e parë, që u krijua në momentin e duhur. Ata janë pesë djem të talentuar, që i këndojnë një vajze me shpresën se ajo do të rikthehet, edhe për një natë. Rastësisht janë bashkuar në Universitetin e Arteve dhe sot ka kaluar plot një vit nga krijimi i grupit “Alar Band”. Jetojnë në Elbasan, por muzikën live e ndajnë mes Elbasanit dhe Tiranës. Grupi “Alar Band” kanë publikuar klipin e tyre më të fundit me titull “’Pr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • Alar Band ka këto rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  36

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017