Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alba G - New Exclusive Demo 2010 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Veq zonin kur ma nin thu Waa waa waaa
E di po don me bo si Naa naa naa
Pse fol per mu ti Blaa blaa blaa
Po me kon si un po si un nuk ka

E di qe po m'lakmon kur pe nin ti qit FLOW
Gjdo beat qe e kapi n'dor gjith hit un kam me BOO
E di qe t'ka mungu qyky qyky ZOO
E di un zemer qe s'me ke harru JOO

Qonu n'kam se u ktheva apet Back
Gzimi o Prenzent Qaty ku luhen Lekt
S'ka respekt mos rri vet po qka po pret
E kena let e bona nxet zakonisht si gjo vjet YEAH !
Alba G
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/06/2010


Alba G - New Exclusive Demo 2010
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "New Exclusive Demo 2010".
3. Video është e këngës "New Exclusive Demo 2010", por nuk këndohet nga Alba G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alba G:


Komente 0