A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alba Hoxha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Alba Hoxha është një këngëtare. Në Shtator 2004, Alba Hoxha merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2004 me këngën "Kitara Ime"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nida

Miranda Kondakçi

Crazy Girl

Suela Kalaja

Dorina

Jela

Alba Loxha

Ajlin Petrela

Ada Hoxha

Diola


Tags: Alba Hoxha

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019