Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Alba Loxha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Alba Loxha është një këngëtare. Në Prill 2005, Alba Loxha merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Une Jam E Forte"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ola Bakalli

Maria

Renata

Monika Trungu

Fabiola Lila

Vally

Bruna (Popullore)

Monika

Albana Kastrati

Diola

Tags: Alba Loxha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet