A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Miratoc 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 11 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Alba Shabani është një shkrimtare e vogël. Alba Shabani eshte e lindur ne fshatin Miratoc, ne qytezen e Presheves. Alba eshte nje autore e vogel,e cila eshte e shkelqyeshme dhe ne mesime.Kur ka qene pese vjecare, çerdhen e kreu ne vendlindje, si dhe shkollen fillore eshte duke e kryer ne vendlindje, e cila eshte ne klasen e peste. Ne klaset e uleta ishte e suksesshme,si dhe ashtu eshte duke vazhduar edhe me tutje.Ne klasen e dyte eshte kualifikuar ne gara komunale ne Presheve per recitime...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Ajla Aliu

Florentina Sopjani

Kujtesa Hetemi

Anisa Berisha

Sala Gashi

Alberita Rashani

Genta Maliqi

Elsa Aliu

Ezana Morina

Anjesa Beqa


Tags: Alba Shabani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019