A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Shoqerinë

Shoqja Ime

Shoqja ime e dashur,
Sa fort qe te dua,
Je pikerisht ajo,
Qe me pelqen mua.


Te kam dashur gjithmone,
Te dua ende ty,
Anita me e mira,
S=ka me te bukur se t=i.


T=i je nje shoqe,
E cila i pelqen njeriut,
I mban te fshehtat,
Sikur loja \Mos trego ne vesh\.


Sikur te te mbysin,
Nuk te del gje nga goja,
Nuk i tregon gjerat
E behesh sikur qesh.


Je shume interesante,
Shoqja ime e bukur,
Kjo vjershe te kushtohet ty,
Shoqja me e bukur.

- poem written by Alba Shabani


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  3

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019