A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Fëmijët

Politika Tek Femijet

Ne femijet,
Nuk interesohemi,
Asnjehere,
Per politike.


Vucka e Rama,
Gjithashtu Haradinaj,
Nuk na pelqejne aspak,
Duke bere grila.


Gjyshi jone i dashur,
Perse nuk na lejon ndonje film tjeter,
Ne nuk i pelqejme,
Aspak keto.


Nuk ka ndonje emision tjeter,
Pervec politikes,
Nuk e duam aspak,
S-deshirojme t-ia dijme.

- poezi nga Alba Shabani


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019