A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Shkollën

Klasa Ime

Klasa ime,
Eshte e bukur,
E zbukuruar,
Eshte gjithmone.


Ne ate klase,
Jemi gjithmone bashke,
Me shoke e me shoqe,
Detyra punojme.


Me klasen time,
Kenaqemi gjithmone,
Nuk eshte aq e qete,
Por me ndjenja plot.

- poezi nga Alba Shabani


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019