TEKSTESHQIP

Alban Arifi
Dance Oriental
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dance Oriental" kënduar nga Alban Arifi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pas një pune të palodhur, produkti muzikor paraqitet tek ne i plotësuar në spektrin vizual me një klip muzikor, i cili u publikua me datë 22 Maj 2013.