Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Alban Asllani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19
  • Vendlindja:
  • Cerrik 
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Alban Asllani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Albani per here i eshte prezantuar publikut me kengen "BENZO", e cila u vleresua mjaft e mire nga publiku. Me Me punen e mjaftueshme, talentin dhe dashurinë e madhe që Albani ka për muzikën, ndonese me nje moshe jo shume te pjekur ai na sjell në pa një artist mjaft te mire i cili di të këndojë e t’a plotësojë prezentimin e tij me paraqitje të denje. Ai ka talent, ka stil unik, dhe një zë të mrekullueshëm. Para pak kohesh ai debutoi ne tregun muzi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

4 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (3)

15
3
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Ralddi

Kudd

YB Vini

Lekssi

Aldo Musaku

En13

Bad Marley

Izzzzzi

Faton Morina

Arbër Hajdari

Tags: Alban Asllani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet