Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Alban Chela

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Alban Chela është një dj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Alban Cela eshte nje Dj & Producent i ri ne moshe i cili krijon dhe luan muziken EDM (Electro Dance Music). Ai synon te sjelli ne Shqiperi nje rryme muzikore te ndryshme nga ajo cka degjojm cdo dite. Per pak koh ka arritur te nxjerri dy kenge "The First One" dhe "Supernova" por dhe shum projekte te tjera presin te dalin nga Artisti Alban Cela....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elio Deejay

Desti Musta

Dj Iljano

Teson

Leuname

Denis Kraja

Gussi

Paniku

Tidra

Jointinjo

Tags: Alban Cela, Alban Chela


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet