Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Alban Chela
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 7 Maj 1994
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♉ Demi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  5
Këndon kryesisht: dance

Alban Chela është dj i njohur. Alban Cela eshte nje Dj & Producent i ri ne moshe i cili krijon dhe luan muziken EDM (Electro Dance Music). Ai synon te sjelli ne Shqiperi nje rryme muzikore te ndryshme nga ajo cka degjojm cdo dite. Per pak koh ka arritur te nxjerri dy kenge "The First One" dhe "Supernova" por dhe shum projekte te tjera presin te dalin nga Artisti Alban Cela.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet