Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Alban Cela - In My Dreams  (Feat. Arissa)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/02/2016

2016-02-25T18:35:19+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "In My Dreams" kënduar nga Alban Cela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alban Cela i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Josh Turner. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Some men dream of crossing oceans
Some men dream one day to fly
they Spend their whole lifes out there floatin'
On the water and the sky

Some men dream of building fortunes
Some men dream of havin' fame
Nothin' else is more important
Than making money and a name

But in my dreams I see
A little sky blue house
Beside a small stream
A front porch, a screen door
The sound of bare feet runnin' and cartoons
In my dreams, your dreams come true

I come find you in your garden
Pullin' weeds between the rows
Trade a kiss for a glass of water
Sit and watch what love can grow

In my dreams I see
A little sky blue house
Beside a small stream
A front porch, a screen door
The sound of bare feet runnin' and cartoons
In my dreams, your dreams come true

In my dreams your dreams
Are the only things
That really matter to me
When you smile I smile
What makes you happy makes me happy too
In my dreams your dreams come true
In my dreams your dreams come trueMë Shumë Këngë Nga Alban Chela:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet