TEKSTESHQIP

Alban Feka
1Shi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "1Shi" kënduar nga Alban Feka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për muzikën e këngës kanë punuar në bashkëpunim kompozitorët Granit Gashi & Dardd.