A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Granit Gashi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
  • Origin:
  • Suharekë 
  • Age:
  • 32
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Granit Gashi is a popular songwriter and singer. Granit Gashi është i lindur në Suharekë. Shkollën fillore dhe të mesmën i kreku në Suharekë, ndërsa është në përfundim të Fakultetit të Shkencave Politike në Universitetin "Fama". Karrierën muzikore e filloi në vitin 2000 i pasionuar pas muzikës sidomos asaj hip hop rnb, Kënga e parë si rep grup ka qenë "Armata e Kosoves" në vitin 2007 e punuar nga Dj Cimi dhe është feat me Dj Cimin, ndërsa kënga e dytë është kënga dedikuar bokserit Luan Krasniq...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See More

» Dërgo Një Këngë »
Related Artists:

Dastid Latifi

Faruk Banjska

De Vox

Ocko Vasilkovski

Gridi Kraja

Adis Ismaili

Vigan Sulejmani

Valter Beqo

Besar Likaj

Edlir Begolli


Tags: Granit Gashi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019