A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alban Ibrahimi

Not Yet Rated

  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Alban Ibrahimi is a singer of Folk Ballads music. Më datë 12 Qershor 2019, Alban Ibrahimi publikon videoklipin "Ti M'le"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Valmir Mustafa

Florian Dragusha

Ahmet Himaj

Liridon Kaqandolli

Ismet Balaj

Alban Sejdiu

Mili Smakaj

Sabi Bekteshi

Argtim Hyseni

Bedri Dugolli


Tags: Alban Ibrahimi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019