A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alban Ibrahimi
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Birthday:
  • 9 December
  • Zodiac sign:
  • ♐ Shigjetari
Not Yet Rated

Music genres: Folk Ballads

Alban Ibrahimi is a singer. Më datë 12 Qershor 2019, Alban Ibrahimi publikon videoklipin "Ti M'le".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Facebook

Profile

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019