Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Mehmeti - Te Lumet Na Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(x2)
T'lumet na qe jena shum,
O,o jena shum,
Per shoqeri po bajna lum,
O,o bajna lum.

(x2)
T'lumet na qe jem shqiptar,
O,o jem shqiptar,
Per shoqeri e kallim flak,
O,o e kallim flak.


Ky tekst u dërgua nga armondaaa

Alban Mehmeti - Te Lumet Na
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Lumet Na".
3. Video është e këngës "Te Lumet Na", por nuk këndohet nga Alban Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alban Mehmeti:


Komente 0