A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alban Mehmeti

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  22
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 34
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Alban Mehmeti is a popular singer of Pop & Modern Traditional music. PASAPORTA: Gjatësia: 1.83 Ngjyra e syve: E kaftë Ngjyra e flokëve: E kaftë Pija e preferuar: Portokalli Muzika e preferuar: Të gjitha zhanret Këngetari-ja i/e preferuar: Justin Timberlake/Beyonce Ngjyra e preferuar: E zezë Sporti i preferuar: Hiq Sportisti/ja i/e preferuar: Xherdan Shaqiri Hobi: Muzika Stili i veshjes: I kombinuar Moto e jetës: Mos lejo askënd të ta prish disponimin se nuk ia vlenë Më datë 9 Tetor 2009, Alban Mehme...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Aurora

(Former member)

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Vonë (Balada Dashurie) (2018)

Mos Qaj (2016)

Live (2014)

Po Te Pres (2012)


» Add A Song »

Dashnia Jem
Me Mungon
Nese Ti Ma Fal
Ballë Për Ballë
Bjondina
Maturant
Ti Me Çmend
Aman
Telefonom
Vonë


Related Artists:

Valton Krasniqi

Labinot Rexha

Astrit Mulaj

Gentian Gojani

Alidema

Mili Sallauka

Barooti

Don Pizhi

Mc Qoppa

Xhafer Ahmetaj


Tags: Alban Mehmeti, Aurora, Grupi Aurora

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019