Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Mehmeti - Ta Kthen Zoti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Gjithçka kisha dhanun
Veç me lujt me ty
Me dy tri shikime
Zemren ma ke thy

Krejt e moren vesh se
Veç per ty kam ardhe
E ti nuk je ne gjendje
Me ma thane naj fjale

Ref...x2
Je ka lu qysh po don vete
Me mu nuk po don me ndejt
Veç ta dish se ta kthen Zoti
Aty ku s'e pret

Gjithçka kisha dhan
Veç zanin me ta ndi
Qysh te kenaqet zemra
Vetem une e di

Nese vallzon vetem
Nuk me vjen ma ngat
Sa te eshte kjo jete
Ka me te mbete marak

Ref...x2
Je ka lu qysh po don vete
Me mu nuk po don me ndejt
Veç ta dish se ta kthen Zoti
Aty ku s'e pret

...

Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiPublikimi: 22/07/2012


Më Shumë Këngë Nga Alban Mehmeti:


Komente 0


Alban Mehmeti - Ta Kthen Zoti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ta Kthen Zoti".
3. Video është e këngës "Ta Kthen Zoti", por nuk këndohet nga Alban Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.