A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Alban Mehmeti - Nese Pendohesh


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/01/2014

2014-01-04T15:03:33

shko rruga nga te qon mos dil ntakim te vendi jon
ndegjo zemra qka te thot nuk ke dobi nga njerz qe derdhin lot

nese pendohesh edi ku kam mbet
nese sjam aty kam ndrru jet
nese pendohesh edi ku kam mbet
nese sjam aty kam ndrru jet

sot a neser e kupton se dashnin e vjeter se harron
ndoshta krejt mu me harron ndoshta nje dit prap mu me kerkon

ref:2
nese pendohesh edin ku kam mbet
nese sjam aty kam ndrru jet
nese pendohesh edi ku kam mbet
nese sjam aty kam ndrru jet


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019