A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Alban Mehmeti - Mollë E Ndaluar


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/03/2018

2018-03-14T17:32:48

Song from the album:

"Vonë (Balada Dashurie)"


100-poezi do ti shkruaj per ty
por asnjera sben pun qe te kthehesh te un
por asnjera sben pun qe te kthehesh te un

Ref2:

Molle e ndaluar
e ndaluar per ne
eshte dashuria jon
m'kujtohet kur me the

100-lutje te zoti do ti bej per ty
por asnjera sben pun
qe te kthehesh te une
por asnjera sben pun
qe te kthehesh te une..

Ref 2:

molle e ndaluar
e ndaluar per tek
qenka dashuria jone
qe u mbulua me dhe..


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019